ד"ר אור בן שאול

ד"ר אור בן שאול הוא מומחה למחלות קרנית, מבצע השתלות קרנית מלאות ולמלריות, ניתוחי קטרקט ,ניתוחי מקטע קדמי ואחורי וניתוחי הסרת משקפיים בלייזר מכל הסוגים. סגן מנהל מחלקת עיניים, בית חולים כרמל. מנתח בכיר במרכז הרפואי 'עיניים' בחיפה.

1

 ד"ר אור בן שאול הוא בוגר בית הספר לרפואה של המכון הטכנולוגי לישראל טכניון חיפה.

מומחה למחלות קרנית, מבצע השתלות קרנית מלאות ולמלריות, ניתוחי קטרקט ,ניתוחי מקטע קדמי ואחורי וניתוחי הסרת משקפיים בלייזר מכל הסוגים.

ד"ר בן שאול סיים התמחות ברפואת עיניים במרכז הרפואי 'כרמל' בחיפה. לאחר סיום ההתמחות, עבר התמחות על במחלות קרנית וניתוחים רפרקטיביים בבית החולים 'Oftalmosalud' בלימה פרו.

במסגרת התמחות על זו רכש ד"ר בן שאול ניסיון רב בכל סוגי השתלות הקרנית, קרטופורסתזיס, ניתוחי קטרקט, ניתוחי תשבורת, השתלת טבעות בקרנית וניתוחים נוספים של המקטע הקדמי.

עם שובו מההתמחות בפרו, הצטרף ד"ר בן שאול למחלקת העיניים במרכז הרפואי 'כרמל' כרופא בכיר מומחה למחלות קרנית, קטרקט וניתוחי מקטע קדמי אחרים.

ד"ר בן שאול מלמד מתמחים לרפואת עיניים בטכניון ומנחה של קבוצות סטודנטים המשתלמות במחלקת העיניים בבי"ח כרמל בחיפה .

 

ד"ר בן שאול: "החלק החשוב והמספק ביותר בעבודתי הוא המפגש עם החולה. התקשורת עם המטופל חשובה בתחילה כדי להבין את התלונה שלו באופן מדויק ולהציג לו את האפשרויות השונות, בהמשך חשוב לתאם ציפיות באופן מיטבי ולהכין את המטופל לניתוח שעליו לעבור, ולבסוף ללוות אותו בהחלמה מהניתוח עד שמושגת התוצאה הרצויה.

בחרתי לעסוק בתחום ניתוחי הקטרקט והסרת המשקפיים בלייזר בגלל ההשפעה הרבה שיש לאיכות הראיה שלנו על התפקוד שלנו בחיי היום-היום, בעבודה, בשעות הפנאי ובזמן שאנו מבלים עם המשפחה".

 

ד"ר אור בן שאול מנתח בכיר במרכז הרפואי 'עיניים' בחיפה והחל משנת 2022 סגן  מנהל מחלקת עיניים בבית החולים 'כרמל' בחיפה.

 

סניפים בהם מטפל/ת ד"ר אור בן שאול
לרופאי הבית של עיניים