ד"ר הניה ליכטר

ד"ר ליכטר סיימה בהצטיינות יתרה את בית הספר לרפואה בטכניון בחיפה ואת ההתמחות ברפואת עיניים במרכז הרפואי "רבין" (בילינסון). את התמחות העל בניתוחי תשבורת (רפרקציה) בלייזר, קרנית ועין חיצונית עברה ד"ר ליכטר בבית החולים האוניברסיטאי Emory שבאטלנטה, ג'ורג'יה (ארצות הברית), הנחשב לאחד המרכזים המובילים והמתקדמים בעולם בתחום ניתוחי התשבורת, הקרנית והקטרקט.

1

ד"ר ליכטר, מומחית ברפואת עיניים, מבצעת ניתוחי הסרת משקפיים בלייזר במרכז הרפואי 'עיניים', שם היא גם מרכזת את הטיפולים בעין עצלה אצל מבוגרים בשיטת נוירוויז'ן ואת ניתוחי הקרוס-לינקינג (Linking Cross) למניעת התקדמות מחלת הקרטוקונוס. בנוסף, ד"ר ליכטר אחראית ארצית לפענוחי טופוגרפיות של הקרנית במכון 'מור'.

ד"ר ליכטר חברה באקדמיה האמריקאית לרפואת עיניים (American Academy of Ophthalmology), בארגון האמריקאי לניתוחי קטרקט ותשבורת (American Sociey of Cataract and Refractive Surgery) ובאיגוד רופאי העיניים בישראל. היא עוסקת גם במחקר ופרסמה מחקרים רבים, כתבה פרקים בספרים מקצועיים וקיבלה מענקי מחקר. את מחקריה ועבודותיה, מציגה ד"ר ליכטר בכנסים רפואיים רבים בארץ ובעולם. כמו כן, היא מדריכה סטודנטים לרפואה ולאופטומטריה.

ד"ר הניה ליכטר: "אני מאמינה שהשילוב בין מקצועיות, ידע וניסיון של הרופא, יחד עם הקשבה לצורכי המטופל ושיתופו, ובין שימוש בציוד ובטכנולוגיות הייחודיים והמתקדמים ביותר בעולם, הוא שילוב מנצח להשגת הרפואה הטובה ביותר".

ד"ר ליכטר מנתחת עיניים בכירה במרכז הרפואי 'עיניים' בעזריאלי, תל-אביב ואחראית ארצית לפענוחי טופוגרפיות של הקרנית במכון 'מור'.

סרטון וידאו של ד"ר הניה ליכטר
פורומים בהם ניתן להפנות שאלות לד"ר הניה ליכטר
סניפים בהם מטפל/ת ד"ר הניה ליכטר
לרופאי הבית של עיניים