ד"ר נדב בלפר

דר' בלפר בוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב. עם סיום הלימודים התמחה ברפואת עיניים במרכז הרפואי האוניברסיטאי 'סורוקה'. כמו כן השתלם במרכז הרפואי לניתוחי עיניים "גימבל" בקנדה, הנחשב לאחד המרכזים המובילים והמתקדמים בעולם בתחום ניתוחי הלייזר (תשבורת הראייה), קטרקט, השתלת עדשות תוך-עיניות וניתוחים נוספים במקטע הקדמי של העין.

1

ד"ר נדב בלפר  מבצע ניתוחי קטרקט (ירוד), השתלת עדשות תוך-עיניות, ניתוחי וטיפולי רשתית וניתוחי טראומה. 
במסגרת עבודתו האקדמית, הוא עוסק בהדרכת סטודנטים לרפואה, לסיעוד ולפיסיותרפיה. כמו כן הוא מנחה מתמחים במחקר ונמנה עם הסגל האקדמי באוניברסיטת בן גוריון בנגב. 
דר' בלפר חבר פעיל במספר איגודים מקצועיים:
ההסתדרות הרפואית בישראל, איגוד רופאי העיניים הישראלי, האיגוד האמריקאי למנתחי עיניים והאיגוד האירופאי לניתוחי קטרקט ותשבורת, חבר בוועדת כנסים באיגוד רופאי העיניים, חבר בוועדה המייעצת של משרד הבריאות לתחום האופטומטריה.

ד"ר נדב בלפר: "אני מאמין כי שילוב מתאים בין מיומנות מקצועית, הבנת צורכי המטופל, התאמת סוג הטיפול, ניסיון מקצועי רב, ידע עדכני ומכשור מתקדם וחדשני מהווים את המפתח להשגת תוצאות מצוינות בתחום זה של טיפולים לתיקון הראייה. אני מייחס חשיבות רבה לקשר עם המטופל ולבדיקות הטרום-ניתוחיות בהתאמתו של המטופל לניתוח". 

דר' בלפר מנתח בכיר במרכז הרפואי 'שבע עיניים' בבאר שבע, מנהל שירות ניתוחי קטרקט ומנתח בכיר במרכז הרפואי 'סורוקה', רופא עצמאי ומנתח בכיר בקופת החולים 'לאומית'.

פורומים בהם ניתן להפנות שאלות לד"ר נדב בלפר
סניפים בהם מטפל/ת ד"ר נדב בלפר
לרופאי הבית של עיניים