ד"ר רנה חנא

ד"ר רנה חנא בוגרת ביה"ס לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים בשנת 2009. סיימה את התמחותה במחלקת העיניים בבי"ח 'הלל יפה' בשנת 2016. במהלך ההתמחותה עסקה במחקר בסיסי של תאי גזע בקרנית ופרסמה את עבודותיה בכנסים בארץ ובעולם. בתום ההתמחות השתלמה במרכז הרפואי "עיניים" בדגש על ניתוחי רפרקציה וניתוחי קטרקט בלייזר, שם נחשפה למגוון ניתוחים וטיפולים מתקדמים.כיום ד"ר רנה חנא הינה רופאת עיניים מומחית במחלקת עיניים בבית החולים הלל יפה ועוסקת בניתוחי קטרקט ומקטע קדמי. במרכז הרפואי "עיניים" , נמנית על ד"ר רנה על צוות הרופאים המנתחים ניתוחי רפרקצייה ומבצעים ביקורות מעקב לאחר ניתוחי הסרת משקפיים וניתוחי קטרקט

1

ד"ר רנה חנא בוגרת ביה"ס לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים בשנת 2009.
סיימה את התמחותה במחלקת העיניים בבי"ח 'הלל יפה'  בשנת 2016.

במהלך ההתמחותה עסקה במחקר בסיסי של תאי גזע בקרנית ופרסמה את עבודותיה בכנסים בארץ ובעולם, העבודה זכתה לעבודה מצטיינת מטעם האגודה לחקר העין והראיה. בתום ההתמחות השתלמה במרכז הרפואי "עיניים" בדגש על ניתוחי רפרקציה וניתוחי קטרקט בלייזר, שם נחשפה למגוון ניתוחים וטיפולים מתקדמים.

ד"ר חנא חברה בהסתדרות הרופאים ובאיגוד רופאי העיניים בישראל ובאגודה האמרקאית לחקר העין והראיה.

כיום ד"ר רנה חנא הינה רופאת עיניים  מומחית במחלקת עיניים בבית החולים הלל יפה ועוסקת בניתוחי קטרקט ומקטע קדמי.

במרכז הרפואי "עיניים" , נמנית על  ד"ר רנה על צוות הרופאים  המנתחים ניתוחי רפרקצייה ומבצעים  ביקורות מעקב לאחר ניתוחי הסרת משקפיים וניתוחי קטרקט.  

בנוסף, משמשת כרופאת עיניים בכירה במרפאות בקהילה במסגרת שירותי בריאות כללית.

ה" אני המאמין" של ד"ר רנה:

שילוב של ידע עם יחס אישי למטופלים, ליווי אישי והקדשת זמן לבדיקות הקדם ניתוחיות כולל תיאום ציפיות ודיון על כל האפשרויות הטיפוליות, כדי להגיע לתוצאה האופטימלית עבור כל מטופל.

סניפים בהם מטפל/ת ד"ר רנה חנא
לרופאי הבית של עיניים