ד"ר תמיר ויינברג

ד”ר תמיר וינברג הוא מומחה במחלות רשתית, ניתוחי רשתית וקטרקט מורכבים. בוגר התמחות במרכז הרפואי קפלן. ד”ר תמיר וינברג סיים התמחות ברפואת עיניים במרכז הרפואי קפלן. עבר השתלמות-על (FELLOWSHIP) בתחום מחלות וניתוחי רשתית בבית החולים לעיניים (SYDNEY EYE HOSPITAL) בסידני, אוסטרליה. כיום, ד”ר תמיר וינברג עובד במרכז רפואי קפלן ברחובות כרופא רשתית בכיר וכן מנתח בתחום הרשתית, מבצע ניתוחי קטרקט מורכבים וקיבועי עדשה.

1

ד”ר תמיר וינברג הוא מומחה במחלות רשתית, ניתוחי רשתית וקטקרט מורכבים.

ד”ר תמיר וינברג סיים התמחות ברפואת עיניים במרכז הרפואי קפלן. לאחר סיום ההתמחות עבר השתלמות-על (FELLOWSHIP) בתחום מחלות וניתוחי רשתית בבית החולים לעיניים (SYDNEY EYE HOSPITAL)
בסידני, אוסטרליה. 
כיום, ד”ר תמיר וינברג עובד במרכז רפואי קפלן ברחובות כרופא רשתית בכיר וכן מנתח בתחום הרשתית, מבצע ניתוחי קטרקט מורכבים וקיבועי עדשה. ד”ר וינברג בעל תקן אקדמי באוניברסיטה העברית ועוסק בהוראת סטודנטים לרפואה באוניברסיטה העברית וכן פעיל במספר רב של מחקרים בינלאומיים בתחום הרשתית. 
ד”ר תמיר וינברג מטפל בכל סוגי מחלות הרשתית כמו רטינופתיה סוכרתית, ניוון רשתית, חסימות כלי דם כולל הזרקות לחלל הזגוגית, מבצע ניתוחי רשתית לטיפול בהפרדויות רשתית או בעיות במרכז הראיה כמו חור מקולרי או ממברנות. בנוסף, מבצע את כל סוגי ניתוחי הקטרקט כולל עדשות פרימיום לתיקון צילינדר, עדשות מולטיפוקליות, קטרקט בלייזר, קיבועי עדשות וניתוחי רשתית משולבים עם קטרקט. 
ד”ר וינברג חבר באיגוד רופאי העיניים בישראל ואיגוד רופאי הרשתית בישראל.

“אני מאמין בלראות את המטופל בגובה העיניים. אני נותן דגש רב על יחס אישי, אדיב ומקצועי ומקדיש את מלוא תשומת הלב להבנת המקרה וצרכי המטופל תוך מתן הסבר מעמיק על התהליך. אני תמיד זמין עבור  המטופלים ומלווה אותם גם לאחר הניתוח וזאת בכדי לתת את המעטפת השלמה עבור מה שנתפס בעיני כרופא מטפל”

 

סניפים בהם מטפל/ת ד"ר תמיר ויינברג
לרופאי הבית של עיניים